Lot n°95
Estimation : 40 - 60 €
[Italie Milan]. J. P. Puricelli. Ambrosianae Mediolani Basilicae ac Monasterii, Hodie Cistertiensis, Monumenta. Volumen primum. 1 volume petit in-4 relié vélin. Milan, 1645. Gravures en hors-texte. Défauts à la reliure.